Aktualności

Obszar ograniczonego użytkowania dla lotniska wojskowego w Powidzu

W związku z ustanowieniem obszaru ograniczonego użytkowania dla lotniska wojskowego Powidz, uprzejmie informujemy wszystkich właścicieli oraz użytkowników wieczystych nieruchomości, iż istnieje możliwość zgłoszenia roszczeń odszkodowawczych.

czytaj więcej

Obszar ograniczonego użytkowania dla portu lotniczego w Gdańsku

W związku z ustanowieniem obszaru ograniczonego użytkowania dla portu lotniczego w Gdańsku, uprzejmie informujemy wszystkich właścicieli oraz użytkowników wieczystych nieruchomości, iż istnieje możliwość zgłoszenia roszczeń odszkodowawczych.

czytaj więcej

Nasze działania są skuteczne!

Poniżej prezentujemy Państwu kolejną, z licznych już, decyzji SKO, które orzekane są na korzyść naszą i naszych Klientów!

czytaj więcej

Odszkodowanie za linię energetyczną na nieruchomości

Coraz większe grono właścicieli nieruchomości podejmuje, nie tylko w stosunku do opłaty adiacenckiej, czy też opłaty (renty) planistycznej, kroki prawne mające na celu uregulowanie kwestii linii energetycznych znajdujących się na ich nieruchomości. W wielu przypadkach instalacje utrudniają, a nawet całkowicie uniemożliwiają zabudowę. Co możemy z tym zrobić?

czytaj więcej

Czym jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego?

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego jest to akt prawa miejscowego, który przyjmowany jest w gminie w formie uchwały rady gminy i ogłaszany przez wojewodę w wojewódzkim dzienniku urzędowym.

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x