Dla Firm

Współpraca z naszą firmą Adiacencka.pl jest gwarantem kompleksowego doradztwa, związanego z obsługą nie tylko opłat adiacenckich, ale także kompleksowej obsługi nieruchomości. Nasz profesjonalizm docenił szereg przedsiębiorców, dla których skuteczność i indywidualne podejście do ich spraw są najważniejszą przesłanką współpracy z nami.

Nasza firma prowadzi kompleksową obsługę prawną nieruchomości i inwestycji, zarówno w sprawach pojedynczych, jak i w ramach stałej obsługi. Reprezentujemy przedsiębiorców przed urzędami, sądami i organami administracji. Prowadzimy negocjacje oraz mediacje. Przygotowujemy opinie prawne, szkolenia oraz doradztwo prawne nieruchomości. Zapewniamy przygotowanie wewnętrznej dokumentacji firmy.

Zapewniamy usługi w zakresie:

  • opłat adiacenckich
  • renty planistycznej
  • zmiany przeznaczenia gruntu
  • opłat z tytułu użytkowania wieczystego
  • przygotowujemy analizę prawną stanu nieruchomości

Obsługę Państwa firmy zapewnia zespół prawników, wspierany przez rzeczoznawców majątkowych, na którego czele stoi radca prawny Paweł Janicki, działający na postawie ustawy o radcach prawnych oraz kodeksie etyki radców prawnych i zapewniający najwyższe standardy obsługi prawnej oraz tajemnicy zawodowej.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zespół Adiacencka.pl

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x